logo biphome

Rok szkolny 2013/2014.

rok szkolny 2012/2013 (archiwum))
rok szkolny 2011/2012 (archiwum))
rok szkolny 2010/2011 (archiwum))
rok szkolny 2009/2010 (archiwum))halowy turniej piłki noznej.
"HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "      <2013-11-22>     

     W dniu 22 listopada w naszej szkole od był sie Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biskupiec. Druzyna naszych chłopców zajęła III miejsce przegrywając w loteryjnych rzutach karnych w półfinale z druzyną z Biskupca. I miejsce zajęła druzyna z Krotoszyn, II Biskupiec.          

bezpieczni na ...
"BEZPIECZNI NA LĄDZIE I W WODZIE "      <2013-11-18>     

     W dniach 6-16-18 listopada w naszej szkole odbyły się spotkania w ramach projektu"Bezpieczni na lądzie i w wodzie" W zajęciach brali udział uczniowie z klas I-III. Były to zajecia praktyczne i teoretyczne na temat:
- bezpiecznych zachowań na placu zabaw i wobec nieznajomych
- zachowań na drodze (znaki drogowe, rowerzyści, sygnalizowanie skrętu)
- przechodzenia na drugą stronę jezdni z sygnalizatorem i bez
- numery alarmowe i wezwanie pomocy
- udzielanie pierwszej pomocy
Zajęcia zorganizowano przy współpracy SP w Biskupcu i Stowarzyszenia "Rozwiń skrzydła." Podziękowanie dla Małgosi Roznowskiej za pomoc w przygotowaniu poczęstunku i herbaty.          
slubowanie
"ŚLUBOWANIE KL. I & DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ "      <2013-10-11>     

     Jesteśmy już uczniami. 10-cioro uczniów klasy I przystąpiło do pasowania. Po przejściu czterech trudnych prób: oszczędności, uśmiechu, segregacji i regulaminu szkoły oraz muzycznej, pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez przewodniczącego SU Jakuba Topolewskiego.Wręczenia upominków dokonała wychowawczyni i rodzice. Na pamiątkę tego wydarzenia rodzice klasy ufundowali 10 świerków, które zostaną posadzone na terenie szkoły. Na zakończenie uczniowie wpisali się do kroniki szkoły. Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości -- wychowawczyni kl. I--          
AKCJA SPRZĄTANIE SWIATA
AKCJA SPRZATANIE ŚWIATA      <2013-09-20>     

     Tradycyjnie już nasi uczniowie w miesiącu wrześniu brali udział w międzynarodowej akcji "Sprzątanie Świata" To już 24 lata jak po raz pierwszy mieszkańcy Sydney (Australia) sprzątając swoje miasto zapoczątkowali tak szlachetne i potrzebne przedsiewzięcie. Dlatego też nasi uczniowie wraz z wychowawcami sprzatając naszą miejscowości przyczynili się do propagowania tego dzieła.          
rozpoczecie roku szkolnego
"ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO "      <2013-09-02>
   
W dniu 3 września rozpoczeliśmy w naszej szkole nowy rok szkolny 2013/2014.. W swym przemówieniu pan dyrektor przywitał przybyłych uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Przywitaliśmy też nowego nauczyciela wychowania fizycznego pana Mateusza Kołakowskiego, który bedzie pracował za pana Szymona Malinowskiego. W dalszej częśći przemówienia rodzice oraz uczniowie zostali zapoznani z przydziałem wychowawstw oraz innymi bieżącymi informacjami. W przemówieniu nie zabrakło też miejsca na przypomnienie o mijającej własnie 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po przemówieniu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.           

opłaty uczniów w roku szkolnym 2013/2014

W tym roku szkolnym jak i poprzednio ubezpieczenie od nieszcęśliwych wypadków 20zł od ucznia. Opłata na Radę Rodziców wynosi
Ubezpieczenie proszę wpłacać w sekretariacie szkołynatomiast wpłaty na RR przyjmują wychowawcy klas.

 

copyright © 2013     AU